ЗА US

 • Хенан Yaan Електрична изолација материјал Фабрика за копродукции, Ltd е основана во 1986 година се наоѓа во Weidu индустриски агломерација во Xuchang Сити, провинција Хенан. Тоа е високо-технолошки претпријатие во провинцијата Хенан. Тоа е производство на претпријатието, специјализирана за производство на електрична изолација материјали.Ревизијата главни производи се Електрична изолација Флексибилни ламинати, импрегнирани влакна материјали за изолација, ЕПОКСИДНИ импрегрирани и дијаманти со точки Електрична изолација материјал, електрична изолација искривувањето лента ...

 • сертификација

  сертификација

  На растенијата има положено сертификат за ISO 9001 сертификат за систем за квалитет систем за изолација е одобрен од страна на UL Производите имаат положено тест ROHS
 • професионална

  професионална

  Се фокусира на производство на електрични материјали за изолација за 32 години
 • About us

  About us

  Ние се стремиме да им понуди на клиентите со добар квалитет на производите во фер цена.

Нови пристигнувања

функција Производи

WhatsApp Онлајн Chat!